هفت آبشار و جنگل لفور
هفت آبشار و جنگل لفور
تور لفور تا هفت آبشار

هفت آبشار و جنگل لفور

هفت آبشار و جنگل لفور

هفت آبشار و جنگل لفور ، اگر برای طبیعت‌گردی یا جنگل‌پیمایی می‌خواهید مقصد بکری بیابید، لفور از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود، در این جنگل حدود ۲ ساعت پیاده‌روی خواهید داشت، عبور از میان درختانی مانند راش، ممرز، لیلکی، انجیلی، ازگیل و…، آشنایی با گونه‌های نادر گیاهی منطقه، تنفس در هوای پاک جنگل و با عطر گیاهان لذت جنگل‌پیمایی را افزایش خواهد داد. پس از پیاده‌روی ۲ساعته در زمین شیب‌دار جنگلی در میان درختان سربه فلک کشیده به هفت آبشار می‌رسید و می‌توانید در این منطقه به استراحت بپردازید.در این تور مجازی با گیلار همراه باشید.

مطالب مرتبط :

زیباترین آبشار های ایران

آبشار شوی بلند ترین آبشار ایران

تور یک روزه

تور چند روزه

 

می‌خواهید یکی از بکر ترین و زیباترین مناطق ایران را ببینید؟ دوست دارید در میان جنگل‌های هیرکانی زیبا و آبشارها پیاده روی کنید؟ جنگل لفور، تصویری از بهشت در  منطقه سوادکوه مازندران است.
جنگل لفور در سواد کوه شمالی با انبوه درختان ، آبشارها ،چشمه یاحوضچه و رودهای زیباترین چشم اندازهای طبیعی را دارد.در استان مازندران، از دیدنی های مناطق سوادکوه میتوان منطقه لفور نام برد که در فصل بهار و تابستان گردشگران علاقه مند زیادی این منطقه را برای گردش یک روزه خود انتخاب می کنند.در میان این جنگل انبوه صدای پرندگان سکوت را بر هم می زند.قدم زدن در جنگل‌های هیرکانی که حدود ۴۰ میلیون سال قدمت دارد و از دوران ژوراسیک به جا مانده و دارای ۸۰ گونه گیاه چوبی است بسیار خیال انگیز خواهد بود.

برای اطلاع از‌تورهای لفور اینجا را کلیک نمایید.

زیبایی ها در این جنگل تمامی شدنی نیست، هرچه بیشتر به دل جنگل وارد شوید بیشترتحت تاثیر و شگفت زده می شوید.
اگر برای طبیعت‌گردی یا جنگل‌پیمایی می‌خواهید مقصد بکری بیابید، لفور از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود، در این جنگل حدود ۲ ساعت پیاده‌روی طبیعتگردی خواهید داشت، عبور از میان درختانی که از دوره سوم زمین شناسی باقیمانده است. مانند راش، ممرز، لیلکی، انجیلی، ازگیل و…، آشنایی با گونه‌های نادر گیاهی منطقه، حس تنفس در هوای پاک جنگل و با عطر گیاهان لذتجنگل‌پیمایی را دوچندان خواهد کرد. پس از پیاده‌روی ۲ساعته در زمین شیب‌دار جنگلی در میان درختان سربه فلک کشیده به هفت آبشار می‌رسید و می‌توانید در این منطقه به استراحت بپردازید.
آرامش استراحت در کنار هفت آبشار در میان جنگل های لفور را تجربه کنید.
هنگام عبور از میان جنگل به جزییات توجه کنید، ممکن است سنجابی را برای برداشتن فندق در حال تغذیه  ببینید.
  • پنج دلیل اصلی برای سفر به لفور کدامند؟-بازدید از موزه طبیعی ایران (جنگلهای هیرکانی)-بازدید از آبشارهای پلکانی که بر اثر فشار فلات ها به این شکل شده اند.-تجربه آب‌بازی در گرمای تابسان-تجربه صرف غذای گرم و چنجه محلی در میان جنگل-فضایی مناسب برای ریلکس کردن یک هفته سخت
 
  • زمان سفر برای بازدید از جنگل لفور چه فصلی از سال است؟
به دلیل شرایط آب و هوایی اردیبهشت ماه تا انتهای شهریور ماه بهترین زمان است که می توان پا در میان این بهشت گذاشت و برای بازدید به این جنگل سفر کرد. البته پاییز هم می‌تواند از فصل‌های خوب برای سفر به این جنگل باشد.
چشم انداز خیال انگیز هفت آبشار
  • از چه مسیری به دیدن این جنگل برویم؟
پس از گذر از فیروزکوه و پل سفید، باید خود را به شیرگاه برسانید. مسیر جنگل در راستای جاده سد البرز است. از سد البرز، نزدیک دو ساعت جاده خاکی در جنگل پیش روی شماست.
احساسی که در میان این جنگل خواهید داشت را در جای دیگر تجربه نخواهید کرد.
در این جنگل ممکن است با فروشندگانی مواجه شوید که دوغ، رب و دیگر محصولات محلی را می فروشند.
برای مشاهده تورهای لفور اینجا را کلیک نمایید.
  • برنامه پیشنهادی گیلار برای سفر به جنگل لفور چیست؟
گیلار یک برنامه یک روزه را برای بازدید از لفور پیشنهاد می‌کند. صبح زود تهران را به سمت شهر فیروزکوه ترک کرده و بعد از رسیدن به ابتدای مسیر  پیاده‌روی در لفور، میان جنگل در مسیر رودخانه تا هفت آبشار پیاده‌روی کنید و از مناظر زیبا لذت ببرید. هنگام ناهار، صرف غذا در دل طبیعت را تجربه خواهید کرد و پس از آن به مسیر پیاده‌روی برگشته و حوالی بعد از ظهر به سمت خانه حرکت کنید تا قبل از ساعت ۲۴ به تهران برسید.
پیشنهاد ویژه گیلار همراهی شما در این تور فوق العاده زیبا می باشد برای دیدن جزییات این تور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تور لفورتا هفت آبشار

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*