تور طبیعت گردی

تور طبیعت گردی

 تور طبیعت گردی گیلار: 

تور طبیعت گردی تنوع زیادی دارند و شما می‌توانید متناسب با هر فصل تور مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اگر توری برای اجرا در فصلی خاص مناسب نباشد، واحد اجرایی گیلار این موضوع را بررسی و تور از سبد محصولات در آن فصل خاص حذف خواهد شد. بنابراین دغدغه‌ای درباره فصل مناسب سفر نداشته باشید و تور مورد علاقه خود را ثبت نام کنید.

تور یک روزه گیلار

تور چند روزه 

تور طبیعت گردی چیست؟

تور طبیعت گردی یکی از انواع تورهای مسافرتی است که  طرفداران خیلی زیادی را به خ.د اختصاص داده است. بسیاری از مسافران عاشق طبیعت، در این تورها شرکت می‌کنند تا با مناظر طبیعی بکر ایران عزیزمان بیشتر آشنا شوند.  با توجه به چهار فصل بودن ایران عزیزیمان می توانید چهار فصل در این تورهای طبیعت گردی شرکت کنید و به نوعی از طبیعت دیدنی ایران لذت ببرید. برخی از تورهای طبیعت گردی یک روزه و برخی دیگر به صورت چند روزه و همراه با اقامت شبانه برگزار می‌شوند.  پس از پایان سفرهای تفریحی، قطعا دچار حس خستگی بی حد و اندازه‌ای خواهید بود. اما در مورد تورهای طبیعت گردی اینطور نیست، شما پس از بازگشت، احساس شادابی بی حد و مرزی می‌کنید و تا روزها با یادآوری خاطرات سفر خود، لبخند بر لبانتان جاری می‌شود.

انواع تور طبیعت گردی

 این شما هستید که باید بر اساس سلیقه، نیاز و بودجه خود، بهترین گزینه را انتخاب کرده و به نوعی از طبیعت ایران لذت ببرید. اما باید بدانید تور طبیعت گردی آنقدر لذت بخش است که پس از پایان یکی، به دنبال شرکت در دیگری خواهید بود و مشتاق هستید طعم هر کدام از آنها را دانه به دانه بچشید! در حال حاضر، موسسه کایت، تورهای طبیعت گردی مختلفی را برگزار می‌کند که بهتر است با انواع آنها آشنا شوید.

 برخی ار تور طبیعت گردی گیلار  عبارتند از :

تور باداب سورت تا دریاچه چورت :

تور ایلام سرزمین آلامتو :

تور ترکمن صحرا :

تور تنگه رغز :

تور تنگه ویژدرون تا رازیانه :

تور جشن سده :

تور جنگل ابر :

تور خلخال به اسالم :

تور خوزستان شوشتر تا زیگورات :

تور دریاچه گهر تا آبشار بیشه :

تور رفتینگ تا هم نشینی با عشایر :

تور سرعین تا جنگل فندوقلو :

تور سوها تا آبشار لاتون :

تور کلوت شهداد تا ارگ راین : 

تور کویر کاراکال :