تور یک روزه

تور یک روزه

تور یک روزه آژانس طبیعت گردی گیلار ، تورهای یک روزه متنوعی را برگزار می‌کند. گیلار برای هر لحظه شما برنامه‌ریزی کرده‌ و حتی ثانیه‌ای از سفر‌تان هدر نخواهد رفت. این نوع سفر دیگر برای راننده خسته کننده نیست و شما می‌توانید در کنار اعضای خانواده یا دوستان خود تا رسیدن به مقصد نیز تفریح کنید. همه چیز از جانب گیلار برنامه‌ریزی شده و شما تنها باید با تمام وجود از مناظر لذت ببرید. سفر گروهی به همراه تور، می‌تواند تبدیل به یکی از شیرین‌ترین خاطرات زندگی شما شود.

تورهای یک روزه گیلار  عبارتند از :

تور پلنگ دره : پلنگ دره در استان مازندران است و بعد  از حدود 6 ساعت رانندگی از تهران به جنگل‌های زیبای لفور می‌رسیم و در پلنگ دره ماجراجویی خواهیم کرد.

تور جنگل الیمستان : جنگل زیبای الیمستان نرسیده به آمل است ، سکوت و زیبایی نمایه دور دماوند ما را در این سفر محصور خود خواهد کرد.

تور لفور و هفت آبشار : لفور در سوادکوه مازندران است ، پس از پیمایش دل انگیز در جنگل زیبای لفور به بازدید از هفت آبشار زیبا خواهیم رفت و دلی به آب خواهیم زد.

تور کویر مرنجاب : کویر زیبای مرنجاب واقع در آران و بیدگل سکوت و اسرار زیادی در خود دارد که افسون کویر سر تا پای وجودمان را فراخواهد گرفت.

تور فیلبند : ییلاق فیلبند واقع در چلاو آمل است ، اگر شانس یار ما باشد و شرایط جوی خوب باشد می توانیم بر فراز ابرها قدم بزنیم.

تور تنگه بهشت : در عباس آباد چالوس واقع شده است ، یک روز خیس با کلی آب بازی و شنا را در این تنگه سرتاسر سبز تجربه می کنیم.

تور ابیانه تا حوض سلطان : ابیانه در نطنز اصفهان واقع شده است ، روستای تاریخی سرخ با روسری های گل گلی و لباس های منحصر مردانش.

تور اسکلیم رود تا آبشار آهکی : اسکلیم رود در لفور مازندران قرار دارد ، پس از پیمایش آبشار آهنکی پلکانی انتظارمان را می کشد.

تور تنگه دار : تنگه دار در نوشهر مازندران قرار دارد ، تنگه دار معروف به آمازون ایران پر از ماجراجویی و آب بازی در این سفر است.

تور جنگل راش : جنگل راش واقع در ستگده مازندران ، درختان سر به فلک کشیده و جنگل منحصر فرد راش را بازدید خواهیم کرد.

تور دره زمان : دره زمان واقع در پلور مقصدی خنک در تورهای تابستانی گیلار است

تور دریاچه فراخین تا آبشار دارنوآبشار دارنو نوشهر از بی‌نظیر‌ترین جاذبه‌های گردشگری طبیعت ایران است که در دل جنگل‌های شمالی قرار گرفته و زیبائی‌های خود را نثار مسافران می‌کند.

تور ماسوله تا سقالکسار ماسوله از جاهای دیدنی استان گیلان است و به سبب معماری خانه هایش شهرت جهانی دارد. این روستا در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

تور مرداب هسلمرداب هسل از مناطق بکر شمال و چالوس است. مرداب زیبایی که در هر فصل رنگش عوض می‌شود.

تور کویر ابوزیدآباد و شهر زیرزمینی اویی : ابوزیدآباد نام محلی در شهرستان آران و بیدگل کاشان است. بر روی شن‌های روان ابوزیدآباد قدم می‌زنیم و از شهر زیرزمینی اویی دیدن می‌کنیم که حتما شگفت‌زده‌تان خواهد کرد.

چرا همراه تور سفر کنیم؟

تور یک روزه بسیار مقرون به صرفه هستند

زمانی که استهلاک خودرو و هزینه بنزین را در نظر بگیریم، خواهیم دید که تورهای یک روزه بسیار مقرون به صرفه هستند. علاوه بر آن، شما می‌توانید یک وعده غذای اصلی را نیز مهمان تور باشید.

در تور یک روزه می‌توانید در وقت صرفه جویی کنید

در سفرهای یک روزه شاید فرصتی برای پیدا کردن مسیر صحیح یا جاذبه مناسب وجود نداشته باشد. اما مجریان تور برنامه دقیقی برای سفر شما در نظر گرفته‌اند که حتی دقیقه‌ای نیز تلف نشود.

ایمنی بیشتر با وسایل نقلیه توریستی

وسایل نقلیه توریستی بسیار ایمن‌تر از وسایل نقلیه شخصی هستند. در ضمن رانندگان این وسایل نقلیه دارای تجربه بالایی بوده و مسیر را به خوبی می‌شناسند.

عدم خستگی مسیر

قطعا حدود 600 کیلومتر رانندگی در یک روز می‌تواند هر کسی را خسته کند. اما در تورهای یک روزه، همه اعضای خانواده و دوستان می‌توانند در کنار هم باشند و از سفر خود لذت ببرند.

بیمه مسافرتی

با اینکه تور یک روزه بسیار کوتاه است، اما باز هم تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار خواهید گرفت.

قیمت تور یک روزه

قیمت تورهای یک روزه بسیار مقرون به صرفه است. این تورها بدون هزینه اقامت هستند و به همین خاطر قیمت این تورها بسیار کمتر از چیزی که تصور می‌کنید خواهد بود. البته کیفیت وسایل نقلیه توریستی و وعده غذای اصلی عواملی هستند که می‌توانند بر قیمت تور یک روزه تاثیر گذار باشند.

Showing 1–12 of 35 results