تور تنگه بهشت

برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای گیلار به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

تورهای یک روزه

تورهای چند روزه

تور تنگه بهشت لذت رودخانه پیمایی و آب تنی

تور تنگه بهشت یکی از هیجان انگیز ترین جاذبه های عباس آباد است. برای دیدن این طبیعت بکر یک سفر یک روزه ایده آل است که گیلار این سفر را بدون لیدر پیشنهاد نمی کند. در ابتدای این تنگ شما می توانید قدم در خنکای طبیعت گذاشته و پس از پیمودن مسیر برعکس رود به صخره هایی برسید که از روی آنها به داخل آب شیریجه بزنید. هنگامی که در رود قدم می زنید و آب تا زانوی شماست ممکن است در قدم بعدی تا گردن در آب فرو بروید. همراه با گیلار در این تابستان گرم دل را به خنکای رود بسپارید.

از تنگه بهشت بیشتر بدانید

شهرهای شمالی کشور ایران در روزهای گرم سال مقصد بسیاری از مسافرت های تابستانی هستند. اگر تا به حال به شهرستان عباس آباد تنکابن مسافرت نکرده اید پیشنهاد می کنیم حتما برنامه مسافرتی مناسبی برای سفر به این شهر تنظیم کنید.

بسیاری از مردم خرماچال را به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کلاردشت می شناسند. جای تعجب هم ندارد چرا که بسیاری از افراد به دنبال مسافرت به شهر بسیار زیبا و رویایی کلاردشت از این منطقه نیز دیدن می‌کنند. فاصله این منطقه گردشگری با کلاردشت نیز بسیار اندک بوده و از طریق کلاردشت به راحتی قابل دسترسی است.

اما بد نیست بدانید این منطقه تفریحی در شهر عباس آباد تنکابن و در ۷ کیلومتری جاده کلاردشت و با فاصله ای بیشتر از چالوس واقع شده است. اگر قصد مسافرت به شمال را دارید با مطالعه این مقاله تحت عنوان آشنایی با خرماچال به عنوان یکی از مناطق توریستی شمال با ما همراه باشید.

خرماچال کجاست؟


دقیق ترین آدرسی که می توان برای پارک جنگلی خرماچال بیان نمود همان فاصله هفت کیلومتری آن از جاده کلاردشت است. اطراف کلاردشت مملو از اماکن تفریحی جنگلی می باشد با این حال جاده جنگلی کلاردشت به سمت عباس آباد و منطقه‌ تفریحی خرماچال مهم ترین و شناخته شده ترین تفرجگاه های تفریحی در قلب جنگل‌های کلاردشت هستند.

خرماچال با توجه به فاصله اندکی که از کلاردشت دارد امکان دسترسی به این منطقه را بسیار راحت نموده و شما می توانید با رزرو یک سوئیت، ویلا و یا دیگر اقامتگاه های غیر هتلی در کلاردشت یک روز کامل را در منطقه تفریحی خرماچال بگذرانید. خرماچال(خورماچال) منطقه ای سرسبز و تفریحی با رودخانه و حوضچه های آب خنک در 7 کیلومتری جاده زیبای عباس آباد-کلاردشت در دل دره ای پوشیده از درختان پهن برگ است که در این روزهای داغ تابستانی خرماچال فرصت مناسبی برای سفری کوتاه و تجربه آب تنی و شیرجه های هیجان انگیز برای علاقه مندان به طبیعت گردی و کمپینگ میباشد.

مسیرهای دسترسی به خرماچال


شما می توانید در یک تور گردشگری به سمت شمال ثبت نام کرده و راهی این دیار سرسبز شوید و یا اینکه به صورت کاملا شخصی به سمت این منطقه رویایی بروید. برای دسترسی به این منطقه بسیار زیبا باید از قلب زمین های سرسبز، تپه ها و کوهستان های پر فراز و نشیب و همچنین جاده‌ های پیچ در پیچ عبور کنید. منطقه خوش آب و هوا خورما چال در 7 کیلومتری جاده عباس آباد به کلاردشت واقع شده است.

جاده کلاردشت به سمت عباس آباد و یا جاده چالوس به سمت تنکابن از مهم‌ترین مسیرهای دسترسی به منطقه‌ رویایی خرماچال هستند. در این مسیر شما می ‌توانید شاهد انواع آلاچیق ها و استراحتگاه هایی باشید که برای استراحت و صرف ناهار یا شام و حتی صبحانه توریست ها و گردشگران ایجاد شده ‌اند.

علاوه بر توجه به تابلو های متعددی که در جاده ی چالوس و کلاردشت در جهت راهنمایی گردشگران به سمت خرماچال تعبیه شده‌اند شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن های مختلف و گوگل مپ نیز آدرس منطقه را به صورت دقیق پیدا کنید.

اگر با تور گردشگری به این منطقه مسافرت کرده اید بنابراین بهتر است نگران فراگیری شیوه های دسترسی به خرماچال نباشید چرا که تورهای گردشگری اطلاعات کافی در خصوص مسیرهای این منطقه و چگونگی دسترسی به آن را می دانند.