تور تعطیلات تیر | تیر 1403 | قیمت و اطلاعات سفر - گیلار

تور تعطیلات تیر

برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای گیلار به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

تورهای یک روزه

تورهای چند روزه

تور تعطیلات تیر و  گروهی گیلار: 

تور تعطیلات تیر،  تنوع زیادی دارند و شما می‌توانید متناسب با هر فصل تور مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اگر توری برای اجرا در فصلی خاص مناسب نباشد، واحد اجرایی گیلار این موضوع را بررسی و تور از سبد محصولات در آن فصل خاص حذف خواهد شد. بنابراین دغدغه‌ای درباره فصل مناسب سفر نداشته باشید و تور مورد علاقه خود را ثبت نام کنید.

تور یک روزه گیلار

توصیه‌هایی درباره ثبت‌نام تورهای گروهی:

  • امکان ثبت نام اینترنتی برای تمام تور چند روزه داخلی گیلار  فراهم است و نیازی به ثبت‌نام حضوری نیست.
  • قبل از ثبت‌نام قطعی و واریز وجه از تصمیم خود برای انتخاب تور و تاریخ سفرتان مطمئن شوید چون بعد از واریز وجه در صورت کنسلی باید جریمه کنسلی پرداخت کنید.
  • حتما توضیحات مربوط به محل اقامت تور شامل اقامتگاه بومگردی، خانه محلی یا هتل و… را که در قسمت جدول پذیرایی و اقامت تورهای چند روزه قرار دارد، مطالعه کنید و باشناخت کامل نسبت به محل اقامت‌تان تور گروهی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
  • هنگام ثبت‌نام حتما مشخصات فردی خود را دقیق به کارشناس فروش برای تکمیل مراحل ثبت‌نام‌تان اعلام کنید.
  • برای ثبت‌نام تور چند روزه گروهی چند روزه داخلی در ایام نوروز باید زودتر اقدام کنید. تورهای پرطرفدار گاهی یک ماه زودتر تکمیل می شوند. حتما در زمان جشنواره تخفیف تورهای چند روزه گروهی نوروز، از تخفیف این جشنواره استفاده کنید.
  • در تور چند روزه گروهی که وسیله نقلیه آنها اتوبوس VIP است چیدمان صندلی همسفران در وسیله‌نقلیه، بر اساس اولویت زمان ثبت‌نام و هم‌گروهی افراد است.

تور تعطیلات تیر گیلار  عبارتند از:

تور سوباتان : منطقه ییلاقی سوباتان از جاهای دیدنی تالش است و در فاصله ۳۶ کیلومتری تالش قرار دارد.

تور تنگه تامرادی : تنگ تامرادی در 50 کیلومتری غرب شهر یاسوج در مسیر جاده‌ی سپیدار واقع شده و دارای آبشاری زیبا و حوضچه‌های فراوان است.

تور شلماش تا کانی گراوان : روستای شلماش . در 15 کیلومتری سردشت و نزدیکی روستای شلماش ، آبشار شلماش واقع شده که از زیباترین جاذبه های طبیعی است.

تور نئور تا سوباتان : سیر پیمایش از دریاچه نئور تا روستای سوباتان، از مشهورترین و شناخته شده ترین مسیرهای پیمایش در طبیعت در نواحی شمالی ایران است.

تور کرمانشاه تا هورامان : هورامان کجاست؟ هورامان و یا هورامانات به منطقه کوهستانی از استان کردستان و کرمانشاه اطلاق می شود که مشتمل بر کوه های تّتّه و شاهو می باشد.

تور کندوران تا جلفا :با تور تبریز گیلار  همراه شوید تا از دیدنی های شهر تبریز و کندوان و جلفا دیدن کنید

تور آبشار شوی تا کول خرسان : یکی از زیباترین آبشارهای ایران آبشار شِوی یا آبشار تَله زنگ نام دارد که از جاهای دیدنی دزفول در استان خوزستان است.

تور سرعین: سرعین در اردبیل یکی از شهر های شمال غربی، قرار دارد و آب و هوای آن در ماه تیر خنک است. شما می توانید با سفر به سرعین قدری از گرمای تیر ماه فاصله بگیرید.

آبشار های لرستان: لرستان آبشار های زیبا و جذابی دارد. این شهر می تواند مقصد جذابی برای سفر در تیر ماه باشد و شما نهایت لذت را ببرید.

ماسال: ماسال بهشتی بی مثال، ماسال مقصدی بسیار جذاب برای تیر ماه است و شما را قدر از گرمای تابستان نجات می دهد.