تور تعطیلات دی| دی1402 | قیمت و اطلاعات سفر- گیلار

تور تعطیلات دی

برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای گیلار به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

تورهای یک روزه

تورهای چند روزه

تور تعطیلات دی و  گروهی گیلار: 

تور تعطیلات دی،  تنوع زیادی دارند و شما می‌توانید متناسب با هر فصل تور مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اگر توری برای اجرا در فصلی خاص مناسب نباشد، واحد اجرایی گیلار این موضوع را بررسی و تور از سبد محصولات در آن فصل خاص حذف خواهد شد. بنابراین دغدغه‌ای درباره فصل مناسب سفر نداشته باشید و تور مورد علاقه خود را ثبت نام کنید.

تور یک روزه گیلار

توصیه‌هایی درباره ثبت‌نام تورهای گروهی:

  • امکان ثبت نام اینترنتی برای تمام تور چند روزه داخلی گیلار  فراهم است و نیازی به ثبت‌نام حضوری نیست.
  • قبل از ثبت‌نام قطعی و واریز وجه از تصمیم خود برای انتخاب تور و تاریخ سفرتان مطمئن شوید چون بعد از واریز وجه در صورت کنسلی باید جریمه کنسلی پرداخت کنید.
  • حتما توضیحات مربوط به محل اقامت تور شامل اقامتگاه بومگردی، خانه محلی یا هتل و… را که در قسمت جدول پذیرایی و اقامت تورهای چند روزه قرار دارد، مطالعه کنید و باشناخت کامل نسبت به محل اقامت‌تان تور گروهی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
  • هنگام ثبت‌نام حتما مشخصات فردی خود را دقیق به کارشناس فروش برای تکمیل مراحل ثبت‌نام‌تان اعلام کنید.
  • برای ثبت‌نام تور چند روزه گروهی چند روزه داخلی در ایام نوروز باید زودتر اقدام کنید. تورهای پرطرفدار گاهی یک ماه زودتر تکمیل می شوند. حتما در زمان جشنواره تخفیف تورهای چند روزه گروهی نوروز، از تخفیف این جشنواره استفاده کنید.
  • در تور چند روزه گروهی که وسیله نقلیه آنها اتوبوس VIP است چیدمان صندلی همسفران در وسیله‌نقلیه، بر اساس اولویت زمان ثبت‌نام و هم‌گروهی افراد است.

تور تعطیلات دی گیلار  عبارتند از:

تور کویر مصر : کویر مصر از جاهای دیدنی روستای مصر در استان اصفهان به شمار می رود و از مقاصد ارزشمند کویرنوردی در ایران است.

تور چابهار : سفر چابهار ویژه کسانی است که قصد دارند به سرزمین زیبا و شگفت انگیز سیستان و بلوچستان و بندر چابهار سفر کنند.

تور طبس تا کال جنی : کال جنی یا دره جن ها از جاهای دیدنی طبس در استان خراسان جنوبی است و در نزدیکی روستای فشاه قرار دارد.

تور خوزستان : جاهای دیدنی استان خوزستان شامل اماکن طبیعی، دیدنی ها تاریخی و مراکز خرید است. پل کارون، چغازنبیل، کاخ آپادانای و دشت سوسن از دیدنی های استان خوزستان هستند.

تور سیراف تا پارسیان : بازدید از بندر قدیمی سیراف و ساحل نایبند و کمپ شب مانی در ساحل پیمایش جاده ساحلی زیارت تا بندر مقام (گردنه عشاق و ساحل مکسر) زیباترین ساحل ایران.

تور شیرازگردی : شیراز، شهر شعر و شاعری، شهر بناهای تاریخی و خوردنی های خوشمزه، عجیب دیدنی است.

تور یزد میبد چک چک : برای یک سفر چند روزه به یزد باید از قبل برای دیدن جاذبه ها و ماندن در هتل های یزد برنامه بریزید. ما در جااینجاس یک راهنمای جامع برای شما هستیم

تور آبشار شوی تا کول خرسان : یکی از زیباترین آبشارهای ایران آبشار شِوی یا آبشار تَله زنگ نام دارد که از جاهای دیدنی دزفول در استان خوزستان است.

تور کویر مرنجاب:همانطور که می دانید مناطق کویری در فصل سرد زمستان مورد استقبال قرار میگیرند. کویر مرنجاب نیز از این قاعده مستثنی نیست.